Офіційна освітня діяльність в Україні з 2000 року. Авторські програми від кращих фахівців у ІТ
Основы программирования и веб-разработка — Frontend, JavaScript, HTML, CSS
ORT

DNIPRO

shape

Основи програмування та веб-розробки: Frontend, JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, GitHub

IT-навчання з тренером, перевіркою домашніх завдань та чатом

Насамперед – це курс для початківців, курс який дасть змогу розібратися та не бояться програмування! Цей курс про те, як спроектувати, розробити та запустити сайт у роботу. Кожен студент пройде шлях від основ програмування до успішного запуску готового проекту!. Застосовуючи актуальні та затребувані інструменти, технології та практики. Курс під керівництвом Анатолія Кігеля.

Докладніше

Напишіть нам у Telegram або у Viber або подзвоніть +38 (066) 300-7-100 або залиште свій номер і ми передзвонимо вам

Тривалість курсу 3 місяці (24 заняття по 2 години)
Щомісяця 4000 грн.
Найближчий старт 30 cічня 2023
Очне навчання (оффлайн) в аудиторії + можна брати участь онлайн з будь-якої точки світу + відеозапис кожного заняття
Групи до 10 студентів - максимум уваги кожному
Цікаві та різноманітні домашні завдання на основі реальних практичних завдань
Щоденна підтримка особистого ментора - куратора курсу.
Готуємо портфоліо і вручаємо сертифікати міжнародного зразка, що верифікуються

Цей курс входить до пакету курсів

Спеціаліст з Front end розробки на JavaScript

Докладніше про пакет курсів

Для запису або якщо є запитання

Основи програмування та веб-розробки: Frontend, JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, GitHub
Як до Вас звертатися?
Ваш номер, наприклад, у форматі +380505557788
Питання чи консультація в Telegram або в Viber або по +38 (066) 300-7-100, і ми можемо передзвонити вам

Головне в навчанні – хто

Ваш Викладач

Анатолій Кігель
Анатолій Кігель
Веб-розробник, Технічний консультант, Викладач

Інженер-програміст з 17-річним досвідом у сфері веб-розробки. Tech Lead у фінансових стартапах. Спеціалізується на рішеннях для фінансово-банківського сектору (FinTech, Trading, Forex) ринку криптовалют. А також більше 14 років досвіду у викладанні, підготовлено понад 600 IT-фахівців. Особлива гордість викладача – методика підготовки новачків та людей без досвіду. Автор курсів та програми спеціалізації по Front end розробці в ORT DNIPRO.

Докладніше
 

Відгуки наших випускників

Програма курсу **

Наша мета розібратися як все влаштовано у веб-розробці, які технології та інструменти сьогодні застосовуються, та закріпити все практикою. Матеріал курсу розбитий на послідовні етапи для отримання студентами більшого обсягу актуальної інформації.

#01. World Wide Web (Frontend/Backend)

Дві програми беруть участь у роботі World Wide Web — браузер і веб-сервер. Frontend’ом називають ті процеси, які відбуваються в браузері, а Backend’ом — процеси на стороні веб-сервера. Наше завдання розібратися, які можливості та інструменти є у веб-розробника та які завдання перед ним стоять. А також ми навчимося працювати з хостингом (розміщенням сайтів в Інтернеті) для запуску своїх проектів у мережі та доменними іменами.


#02. Верстання сторінок (HTML 5.2 & CSS 3)

Все, що нам показує браузер описується кодом. Кодом на мові HTML — який говорить браузеру з яких елементів складається сторінка і коду на мові CSS — завдяки якому браузер дізнається як візуально ці елементи оформити. Версткою називають процес написання HTML та CSS коду. Для написання та роботи з кодом ми будемо використовувати сучасний редактор коду Microsoft Visual Studio Code. А також ми опануємо технології CSS Box Model, Flexbox, CSS Grid та інші.


#03. Адаптивна верстка (Адаптивність)

Сьогодні будь-яка веб-сторінка повинна бути гнучкою, добре виглядати і залишатися зручною для користувача, і не важливо на якому екрані сторінка відображається, на смартфоні, на моніторі домашнього комп’ютера або на екрані SmartTV. Верстка сторінок, що адаптуються до розміру екрана, — вимога сучасності та цієї теми приділено особливу увагу. Ми освоїмо такі інструменти та технології як медіа-запити (media-queries), інструменти розробка (Chrome DevTools) та емулятор мобільних пристроїв.


#04. Bootstrap 5

Ознака професіоналізму — вміння отримати результат застосовуючи в роботі готові сторонні рішення. Веб-розробка не є винятком. CSS-бібліотека Bootstrap — стандарт де-факто у верстці. Компоненти бібліотеки — зручні будівельні блоки, які застосовуються у величезній кількості проектів по всьому світу. А Bootstrap Grid — одна з найпоширеніших технік розміщення елементів на сторінці. Вміння працювати з бібліотекою Bootstrap — без чого немислимий сучасний веб-розробник/верстальник.


#05. CSS Анімація (Анімаційні ефекти)

Анімація та анімаційні ефекти стали вже звичними на сторінках веб-сайтів. Ми освоїмо два підходи до побудови анімації, а саме: анімацію переходів (CSS Transition) та анімацію ключових кадрів за сценарієм (CSS Animation).


#06. Google Fonts & FontAwesome 5

Типографіка — мистецтво оформлення друкованого тексту. Розуміння принципів роботи з оформленням текстом та шрифтами та вміння їх застосовувати в роботі – відмінна риса професіоналів. Ми навчимося працювати з базою шрифтів Google Fonts та задіяти при вирішенні завдань верстки. А також познайомимося із популярною бібліотекою векторних іконок FontAwesome 5.


#07. JavaScript

Якщо з HTML & CSS можна описати, що є на сторінці і як це буде виглядати, будь-які дії які користувач виконує на сторінці це завдання для JavaScript. Від найпростіших віджетів до ігор у браузері все це зона відповідальності мови програмування JavaScript.


#08. Основи програмування

JavaScript — мова програмування. Завдання будь-якої мови програмування — керувати діями комп’ютера, і нам необхідно ґрунтовно розібратися в базових концепціях та принципи мов програмування. Розібрати етапи створення програмного забезпечення, від складання алгоритму, до тестування написана програма. Ця частина курсу буде корисною не тільки для освоєння мови JavaScript, але й для подальшого вивчення будь-якої іншої мови програмування.


#09. Введення, валідація та обробка даних користувача.

Завдання будь-якої програми — обробка даних користувача (будь це веб-додаток, мобільний додаток або навіть додаток для Windows). В рамках курсу ми розберемо такі завдання, як: організація введення даних користувачем. Перевірку даних на коректність — Валідацію даних. І застосування (обробка) даних користувача у роботі веб-програми. Також ми познайомимося з такою технологією як Регулярні Вирази (Regular Expressions).


#10. SEO/SMO оптимізація

Пошукові системи (Google) та соціальні мережі (Facebook, Instagram etc) основне джерело відвідувачів, а отже, і прибутку для сайту. Здавалося б, просування сайту це завдання маркетолога, але є і технічні аспекти, в яких розробник повинен орієнтуватися, щоб Google, Facebook та ін. наводили відвідувачів на сайт.


#11. Процес розробки

Як і в будь-якому виробництві розробка сайту включає безліч етапів, незалежно від того, на чому спеціалізується людина йому необхідно бачити та розуміти всю картину. Знання отримані в цьому розділі дозволять не забути ні про що важливо. створення та розвиток web-сайтів.


#12. Git / GitHub

GitHub — найбільший сервіс для розміщення коду IT-проектів та спільної роботи над ним. Навички роботи з GitHub, сьогодні необхідні будь-кому, хто працює в сфері IT. В рамках заняття ми дізнаємося та освоїмо як працювати з кодом у репозиторіях, як вносити зміни та які можливості нам надає система контролю версій Git та сервіс хостингу репозиторіїв GitHub.

Наші випускники

* Освітній центр ORT DNIPRO залишає за собою право видавати сертифікат тим студентам, які протягом курсу виконували зобов'язання щодо регулярного відвідування та виконання контрольних робіт.

** Освітній центр ORT DNIPRO залишає за собою право вносити зміни до програми курсу з метою її покращення.

Записатись на цей курс
У вас залишилися питання чи сумніви про цей курс, програму навчання?

Комфортне навчання для кожного

Інтегрована форма навчання 3-в-1

Форму навчання вибирає сам студент і може змінювати її багаторазово в процесі навчання. Очно в аудиторії або дистанційно через прямий ефір з будь-якої точки України та світу! І навіть якщо ви пропустили заняття - відеозапис та консультація викладача вам гарантовано! Всі ці форми навчання доступні студенту як окремо, так і одночасно. Дізнайтеся більше про переваги навчання в ORT DNIPRO.

1. Очне навчання

Живе навчання та спілкування з викладачем та однокурсниками у групі вДніпрі

2. Дистанційне навчання

Доступний формат навчання через прямий ефір та спілкування в режимі конференції та через telegram у будь-якій точці світу

3. Записи занятть

Можливість вчитися в комфортному ритмі, отримуючи підтримку від викладача через telegram

Одна з причин навчання

Працевлаштування у сфері IT

І для цього

Ми забезпечуємо

 • Актуальні знання та навички, що відпрацьовуються та закріплюються практикою;
 • Постійне вдосконалення програми навчання - впровадження новітніх технологій, інструментів та практик їх застосування;
 • Вашими викладачами будуть ІТ-фахівці експертного рівня, досвідчені педагоги та ментори, які на практиці знають вимоги ринку. Наші викладачі зроблять матеріал, що вивчається, зрозумілим і, саме головне, корисним для застосування у роботі;
 • Унікальна можливість для студентів - отримати консультацію експерта будь-якого профілю/напряму освітнього центру ORT DNIPRO з питань пов'язаних з навчанням, практикою та працевлаштуванням;
 • Консультація та допомога в складання резюме та підготовки до співбесіди, проведення тестових співбесід;
 • Мережа компаній-партнерів - первинне розміщення вакансій для студентів без досвіду / з малим досвідом.

Від вас знадобиться

 • Бажання та інтерес. Кращі помічники в навчанні та освоєнні всього нового. Саме бажання та інтерес мотивуватимуть вас відповідально підходити до навчання та практики;
 • Відвідуйте всі заняття. Відвідування занять дозволить не упустити важливих деталей, дасть можливість відразу ж ставити запитання та отримувати зворотний зв'язок від викладача. І колектив однокурсників-однодумців мотивує до успішного навчання
 • Виконуйте домашні завдання та практичні роботи. Роблячи домашні завдання, ви отримуєте практичні навички, які стануть основою професіоналізму. А здійснюючи помилки, виправляючи їх, отримуючи допомогу викладача, ви набуваєте досвіду - який дозволить надалі самостійно вирішувати робочі завдання.

Ми зацікавлені у вашому успіху, і разом ми зможемо його досягти!
Якщо ви хочете дізнатися більше - просто напишіть нам в Telegram или в Viber . Залишіть свій номер і дізнайтеся про всі подробиці.

shape

Визнання по всьому світу

Сертифікат ORT DNIPRO

Це іменний документ затвердженого міжнародного зразка від всесвітньої освітньої мережі World ORT, з унікальним номером студента, який занесений до єдиного глобального електронного реєстру після успішного проходження навчання.

Підтвердження сертифікату

Реєстр доступний у всьому світі, у тому числі для підтвердження кваліфікації спеціаліста перед роботодавцем. Верифікація сертифіката доступна за адресою cert.ortdnipro.org

Бажаєте дізнатися подробиці про визнання нашого сертифікату у світі?
screenshot
shape
about image

World ORT

23

роки в Україні

shape

ORT DNIPRO

Освітні Ресурси та Тренінги

Міжнародний освітній центр

ORT DNIPRO входить до всесвітньої мережі World ORT, а з 2000 року веде освітню діяльність в Україні. ORT DNIPRO це професійне IT-навчання та перепідготовка, практика та працевлаштування.

ORT DNIPRO

 • Це практикуючі фахівці експертного рівня з багаторічним досвідом як у своїй сфері, так і у викладанні та менторстві;
 • Це групи до 10 студентів, увага та оперативна підтримка кожного студента;
 • Це ідеальний баланс практики, що дає можливість відразу застосовувати отримані знання та теорії, що дозволяє повністю вникнути в суть предмета, що вивчається;
 • Це актуальні програми, що включають найсучасніші технології та інструменти.

Де ми знаходимося та

Наші контакти

Ми будемо раді бачити вас на наших курсах!

Задати питання / записатися на курс в Telegram

Задати питання / записатися на курс в Viber

Ми знаходимося ха адресою м. Дніпро, вул. Шолом Алейхема 4/26, Культурно-діловий центр «Менора»

screenshot
{{title}}
Ми передзвонимо Вам та відповімо на всі запитання

Номер телефону, у форматі +380501234567

Дякуємо за заявку! Ми передзвонимо вам сьогодні завтра протягом дня.
Ooops! Щось пішло не так, спробуйте повторити трохи згодом...